Back to top

AstraZeneca in Poland

Jesteśmy globalną, innowacyjną firmą biofarmaceutyczną, która dostarcza nowoczesne leki na najpoważniejsze choroby stanowiące wyzwanie dla współczesnej medycyny. W Polsce jesteśmy obecni od 25 lat, a dynamika naszego rozwoju w ostatnich latach znacznie przyspieszyła. Obecnie w siedzibie AstraZeneca w Warszawie zatrudnionych jest już ponad 1500 osób. Wierzymy, że ludzie to nasz największy kapitał. Wspieramy innowacyjne podejście i doceniamy proaktywność, inwestujemy w rozwój talentów. Tworzymy otwartą, opartą na zaufaniu organizację, która pozwala na rozwój umiejętności, wiedzy i unikalnych kompetencji. Jeśli pasjonuje Cię nauka i ciągłe rozwijanie wiedzy, rozumiesz jak ważne jest dobro pacjentów, a także wyznaczasz wysokie standardy postępowania dla siebie i innych oraz potrafisz podejmować odpowiedzialne decyzje w dążeniu do osiągnięcia sukcesu – dołącz do nas!

See jobs

W naszym nieustannym dążeniu i determinacji, aby polepszyć jakość życia pacjentów na całym świecie, dynamicznie rozwijaliśmy wiele lokalnych jednostek. Wiosną 2011 r. utworzyliśmy w Warszawie Centrum Badań Klinicznych jako pierwsze w tej części Europy. W marcu 2017 r. ogłosiliśmy dalszą rozbudowę Centrum pod kątem kompetencji i ilości procesów związanych z prowadzeniem badań klinicznych. Można śmiało powiedzieć, że dziś mamy unikalny w skali kraju ośrodek z zakresem odpowiedzialności obejmującym coraz więcej procesów w obsłudze badań klinicznych - od planowania projektów, rekrutacji pacjentów, monitorowania badania aż do analizy danych i raportowania wyników składanych finalnie do agencji rządowych w celach rejestracji produktów w różnych regionach świata. Konsekwentnie powiększamy nasze zespoły R&D, a także struktury IT oraz jednostki wspierające globalne procesy, takie jak Global Trial Safety Review Center, Global Procurement Services, HR Center oraz Integrated Financial Services. Szukamy przede wszystkim doświadczonych specjalistów z sektora badań klinicznych, lekarzy, pracowników jednostek klinicznych i naukowych, badaczy, programistów, a także absolwentów studiów medycznych.

Co oferujemy

Benefity

W AstraZeneca gwarantujemy prywatną opiekę medyczną. W razie potrzeby istnieje możliwość wykupienia jej również dla najbliższych. W ramach pakietu dobrowolnych benefitów oferujemy też ubezpieczenie na życie, karty multisport i dofinansowanie posiłków.

Rozwój

Zachęcamy do brania udziału w specjalnych szkoleniach i warsztatach tematycznych. Dzielimy się wiedzą merytoryczną, którą posiadają nasi pracownicy. Chętnie korzystamy z wewnętrznych szkoleń merytorycznych - MedKnow (wiedza o lekach, badaniach klinicznych etc.) czy Public Speaking. W naszej firmie realizujemy także inicjatywę „shadowingu” stanowiskowego, podczas którego można się wcielić w rolę innego pracownika – poznać jego zadania i towarzyszyć mu przez cały dzień w wypełnianiu obowiązków służbowych, co jest wspaniałą okazją do poszerzania swoich umiejętności i poznawania firmy.

Zdrowie i sport

Komfort i zadowolenie pracowników są dla nas bardzo ważne. To właśnie dzięki nim nasza firma odnosi liczne sukcesy. Poza pracą silnie skupiamy się na integracji, zdrowiu i dobrej kondycji naszych pracowników. Z tego właśnie względu umożliwiamy korzystanie z karty Multisport, a ponadto zachęcamy do korzystania z naszej firmowej siłowni oraz specjalnej platformy FitQbe.

Wspieranie lokalnych społeczności

Zdajemy sobie sprawę, że troska o zdrowie pacjentów, to coś więcej niż odkrywanie i dostarczanie nowoczesnych terapii. To także konsekwentne wspieranie lokalnych społeczności oraz inicjatywy mające na celu poprawę standardów opieki i leczenia chorych. Co roku nasi pracownicy angażują się w charytatywną inicjatywę wsparcia społeczności lokalnych, zwaną Partnership Day. W akcji biorą udział specjalnie utworzone zespoły pracowników AstraZeneca, które w konkretnym dniu pracy, realizują wypracowany przez siebie program pomocy wybranym, bliskim sobie społecznościom lokalnym. Dzięki temu w ostatnich latach udało nam się wesprzeć szereg domów dziecka, świetlic środowiskowych i integracyjnych, schroniska dla zwierząt czy zadbać o porządek w lasach.

Przekraczanie granic nauki w poszukiwaniu nowych leków wymaga zaangażowanych, współpracujących ze sobą zespołów, ludzi pełnych pasji.

Praca tutaj oznacza swobodę formułowania pomysłów, które wykraczają poza standardowe myślenie i współpracy, aby niemożliwe stało się rzeczywistością. Każda osoba, która do nas dołącza, niezależnie od obejmowanego stanowiska, ma realny udział w naszej misji.

Niezależnie od Twojego stanowiska, kiedy pracujesz z nami, możesz być pewien, że Twoja praca ma prawdziwy cel.

See jobs

PL
Back to top